Παγκόσμια Σχολική Γυμνασιάδα: Σάρωσε η ελληνική αποστολή με 34 μετάλλια

Η Παγκόσμια Σχολική Γυμνασιάδα, που διεξήχθη από 14 έως 22 Μαΐου στη πόλη στη Deauville της Γαλλίας.
Η ελληνική αποστολή επέστρεψε με τριάντα τέσσερα 34 μετάλλια (3 χρυσά, 19 ασημένια, και 12 χάλκινα) στις αποσκευές της και η επιτυχία αυτή έτυχε θερμής υποδοχής από την εκπαιδευτική και σχολική κοινότητα, τις οικογένειες των μαθητών – αθλητών, την πολιτική ηγεσία και τις αρμόδιες Διευθύνσεις του Υπουργείου Παιδείας.

Την αποστολή αποτελούσαν 21 συνοδοί-προπονητές και 70 μαθητές/τριες-αθλητές/τριες, οι οποίοι κατέκτησαν την 1η θέση των αθλημάτων του κλασσικού αθλητισμού, κολύμβησης, ενόργανης και ρυθμικής γυμναστικής, των πανελληνίων σχολικών αγώνων ΓΕΛ & ΕΠΑΛ Ελλάδας και Κύπρου σχολικού έτους 2021-22 τα οποία διοργανώθηκαν από το Υ.ΠΑΙ.Θ. μέσω της αρμόδιας Διεύθυνσης Φυσικής Αγωγής.

Ακολουθεί αναλυτική παρουσίαση των αθλητών, των επιδόσεων και των μεταλλίων

ΧΡΥΣΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ : 3

ΣΤΙΒΟΣ

Άγγελος Μαντζουράνης(4ο ΓΕΛ Αχαρνών) δισκοβολία 58,72

ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ

Παναγιώτα Λύτρα (1ο ΓΕΛ Χαλανδρίου) στεφάνι με 31,900 β.

ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

Αγγελάκη Χαρά (Εκπαιδευτήρια Δούκα) 50 μ. πρόσθιο με επίδοση 32.23

ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ :19

ΣΤΙΒΟΣ : 3

1. Γιώργος Παπαναστασίου(2ο ΕΠΑΛ Αμαρουσίου) ,σφυροβολία 76.23 μ.

2. Μαρία Αντωνιάδη (ΓΕΛ Διδυμότειχου) 110 εμπόδια με χρόνο 13:61 κάνοντας και πανελλήνιο ρεκόρ Γυναικών Κ18

3.Τα αγόρια στη μεγάλη σκυταλοδρομία(200Χ400Χ600Χ800 μ.) κατέκτησαν το ασημένιο μετάλλιο με τους Πέτρο Παπαγιάννη(ΕΠΑΛ Σητείας), Νικόλαο Σφακιωτάκη(1ο ΓΕΛ Ιλίου), Ανδρέας Γεωργίου(ΓΕΛ καμαρών Αχαΐας), Αλέξανδρο Σκούρτη( 12ο ΓΕΛ Πατρών) με επίδοση 4:30:38

ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ : 12

1. Η Βασιλάκη Άρτεμις (1ο ΓΕΛ Αλικαρνασσού) 400 μ. ελεύθερο 4.19.09

2. Ο Κωνσταντίνος Ζαχαριάδης (16ο ΓΕΛ Θεσσαλονίκης,) 400μ. ελεύθερο 3.58.14

3. Ο Δημήτριος Τσαλιαγκός (BYRON COLLEGE Θεσσαλονίκης) 200 μ. πρόσθιο 2.17.24

4. Ο Μάριος Παναγιώτης Χρυσομάλλης (1ο ΕΠΑΛ Καλαμάτας) 100 μ. ελεύθερο 51.40

5. Σκυταλοδρομία 4×100 ελεύθερο μαθητών με τους Γιώργο Φύκατα (Ελληνικό Κολλέγιο Θεσσαλονίκης), Ορέστη Τσακτσίρα (5ο ΓΕΛ Θεσσαλονίκης), Κωνσταντίνο Ζαχαριάδη (16ο ΓΕΛ Θεσσαλονίκης, Μάριο Παναγιώτη Χρυσομάλλη (1ο ΕΠΑΛ Καλαμάτας) 3.27.23.

6. Σκυταλοδρομία 4Χ100 ελεύθερο μαθητριών με τις Άννα Αυγούστα Βλάχου (Εκπαιδευτήρια Παπαχαραλάμπους Αθήνα), Δανάη Γκογκόση (2ο ΓΕΛ Καισαριανής), Καλλιόπη Ζαΐμη (1ο ΓΕΛ Ν.Ηρακλείου Αττικής) , Ολγα Στούρα(1ο ΓΕΛ Αλεξανδρούπολης) 3.52.38.

7. Απόστολος Σίσκος (16ο ΓΕΛ Θεσσαλονίκης,) 200μ. ύπτιο 2.00.92

8. Άννα Αυγούστα Βλάχου(Εκπαιδευτήρια Σπύρος Παπαχαραλάμπους Αθήνα) 100 μ. πεταλούδα 1.00.651.

9. Αγγελάκη Χαρά (Εκπαιδευτήρια Δούκα) 100 μ. πρόσθιο 1.10.95

10. Θεόδωρος Κυπριανίδης (3ο ΓΕΛ Σταυρούπολης) 100μ. πρόσθιο 1.04.57

11. Όλγα Στούρα (1ο ΓΕΛ Αλεξανδρούπολης) 200 μ. πεταλούδα 2.19.31

12. Σκυταλοδρομία 4×100 ελεύθερο μικτό με τις/τους Άννα Αυγούστα Βλάχου(Εκπαιδευτήρια Σπύρος Παπαχαραλάμπους Αθήνα), Μάριο Παναγιώτη Χρυσομάλλη (1ο ΕΠΑΛ Καλαμάτας), Δανάη Γκογκότση (2ο ΓΕΛ Καισαριανής), Ορέστη Τσακτσίρα (5ο ΓΕΛ Θεσσαλονίκης)3.39.33 νέο Πανελλήνιο ρεκόρ εφήβων -νεανίδων.

ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ : 4

Παναγιώτα Λύτρα (1ο ΓΕΛ Χαλανδρίου) Σύνθετο ατομικό250 β.
Παναγιώτα Λύτρα (1ο ΓΕΛ Χαλανδρίου) στην μπάλα με 29,800 β.
Παναγιώτα Λύτρα (1ο ΓΕΛ Χαλανδρίου) κορδέλα με 30,050 β.
Εβίτα Γιαννοπούλου(2ο ΕΠΑΛ Ν.Σμύρνης)κορύνες με 30,100β.
ΧΑΛΚΙΝΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ : 12

ΣΤΙΒΟΣ : 6

1. Δημήτρης Αντωνάτος (2ου ΓΕΛ Αργοστολίου), σφαιροβολία 18,91 μ.

2. Ευγενία Σχίζα (ΓΕΛ Νέας Αρτάκης) μήκος με άλμα 6,00 μ.

3. Σκυταλοδρομία κορίτσια 4Χ100 μ. με τις Σοφία Κωνσταντινίδου (Ιδ. Εκπαιδευτήρια Πλάτων), Άννα Μαρία Ίβιτς (Κολλέγιο Ψυχικού), Αναστασία Καρελά(6ο ΓΕΛ Πάτρας) και Μαρία Αντωνιάδη (ΓΕΛ Διδυμότειχου) , 47.88.

4.Αμαλία Φλώρου-Δημητριάδου (ΓΕΛ Θρακομακεδόνων) επί κοντώ 3.80 μ.

5. Αλέξανδρος Γρηγοριάδης (1ο ΕΠΑΛ Δράμας) ακοντισμό 71,62 μ.

6. Σκυταλοδρομία μεγαλη κορίτσια(200Χ400Χ600Χ800 μ.) Αναστασία Καρβουνά(5ο ΓΕΛ Περιστερίου), Αλκιστις Δέσποινα Γκιβιζίνη (1ο ΕΠΑΛ Ευόσμου), Αναστασία Μωραΐτη (ΓΕΛ Κερατέας), Λεμονιά Μαρίνα Κιούλου( 1ο ΓΕΛ Παλλήνης) με επίδοση 5:27:54

ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ :5

1. Ορέστης Τσακτσίρας (5ο ΓΕΛ Θεσσαλονίκης) 100 μ. πεταλούδα 55.15

2. Βασίλειος Σοφικίτης (2ο Ομήρειο Λύκειο Νέας Σμύρνης), 400 μικτή ατομική με 4.27.75

3. Χρήστος Πασχάλης (2ο ΓΕΛ Πειραιά), 50 μ. ελεύθερο 23.71

4. Σκυταλοδρομία 4×100 μικτή ομαδική μαθητών Κωνσταντίνο Μητσιάνη (1ο ΓΕΛ Νάουσας), Θεόδωρο Κυπριανίδη(3ο ΓΕΛ Σταυρούπολης), Άγγελο Αθανάσιο Βαγδατζόγλου (2ο ΓΕΛ Θερμαϊκού, Ορέστη Τσακτσίρα (5ο ΓΕΛ Θεσσαλονίκης) με επίδοση 3.48.68

5. Σκυταλοδρομία 4Χ100 μικτή ομαδική μαθητριών με τις Άννα Ζάμπρου (3ο ΓΕΛ Κοζανης), Άρτεμις Βασιλάκη (1ο ΓΕΛ Αλικαρνασσού), Άννα Αυγούστα Βλάχου(Εκπαιδευτήρια Σπύρος Παπαχαραλάμπους Αθήνα), Δανάη Γκογκότση (2ο ΓΕΛ Καισαριανής) με επίδοση 4.16.71

ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ :1

1. Παναγιώτα Λύτρα (1ο ΓΕΛ Χαλανδρίου) στις κορύνες με 29,500 β.,

Αναλυτικά στην Ελληνική αποστολή συμμετείχαν εβδομήντα (70) μαθητές/τριες-αθλητές/τριες και μαθήτριες:

Α ΕΝΟΡΓΑΝΗ/ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ

ΜΑΘΗΤΕΣ ΚΑΙ ΜΑΘΗΤΡΙΕΣ

Α/Α ΑΘΛΗΜΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
1. ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΠΑΓΩΝΗ ΑΡΕΤΗ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΔΕ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
2. ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 6ο ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ, ΔΔΕ Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ
3. ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΚΥΡΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 4ο ΓΕΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΔΕ ΔΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
4. ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΗ ΜΑΡΙΑ 1ο ΕΠΑΛ ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΔΔΕ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
5. ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗ ΝΑΝΤΙΑ 1ο ΕΠΑΛ ΑΧΑΡΝΩΝ ΔΔΕ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
6. ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 20ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΔΔΕ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ.
7. ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΤΣΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 11ο ΓΕΛ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΔΕ Γ΄ ΑΘΗΝΑΣ
8. ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΤΡΙΤΣΙΝΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1ο ΕΠΑΛ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΔΕ Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ
9. ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΜΠΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 7ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΔΕ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
10. ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΔΔΕ ΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
11. ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΛΥΤΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ, ΔΔΕ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
12. ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2ο ΕΠΑΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΔΔΕ Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ
13. ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΓΑΛΑΤΑ ΧΡΥΣΗ ΓΕΛ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΔΔΕ ΔΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
14. ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΚΟΜΨΕΛΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 3ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ, ΔΔΕ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Β. ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΜΑΘΗΤΕΣ ΚΑΙ ΜΑΘΗΤΡΙΕΣ

1. ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΧΑΡΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑΣ ΔΔΕ Β’ ΑΘΗΝΑΣ
2. ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ ΒΑΓΔΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2ο ΓΕΛ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΔΔΕ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
3. ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥΔΔΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
4. ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ ΒΛΑΧΟΥ ΑΝΝΑ-ΑΥΓΟΥΣΤΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΔΔΕ Γ’ ΑΘΗΝΑΣ
5. ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ ΔΑΝΑΗ ΓΚΟΓΚΟΣΗ 2 ΓΕΛ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑ ΔΔΕ Α΄ ΑΘΗΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
6. ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ ΖΑΪΜΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1Ο ΓΕΛ ΝΕΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΔΕ Β΄ΑΘΗΝΑΣ
7. ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ ΖΑΜΠΡΟΥ ΑΝΝΑ 3Ο ΓΕΛ ΚΟΖΑΝΗΣΔΔΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
8. ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 16ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
9. ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ ΖΙΑΜΠΡΑΣ ΑΡΙΩΝ 13ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΔΔΕ: ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
10. ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 3 ΕΠΑΛ ΒΟΛΟΥΔΔΕ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
11. ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ ΚΑΛΤΕΖΙΩΤΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΔΕ Β΄ΑΘΗΝΑΣ
12. ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ ΚΥΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 3Ο ΓΕΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΔΕ ΔΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
13. ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ ΜΗΤΣΙΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ ΔΔΕ ΗΜΑΘΙΑΣ
14. ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ XΡΗΣΤΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 2Ο ΓΕΛ ΠΕΙΡΑΙΑ ΔΔΕ ΠΕΙΡΑΙΑ
15. ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ ΣΙΣΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 16Ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΔΔΕ Δ.ΘΕΣ/ΚΗΣ
16. ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΟΦΙΚΙΤΗΣ 2ο ΟΜΗΡΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΔΔΕ Δ΄ΑΘΗΝΩΝ
17. ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ ΣΤΟΥΡΑ ΟΛΓΑ 1ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣΔΔΕ ΕΒΡΟΥ
18. ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΔΔΕ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
19. ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ ΤΣΑΚΤΣΙΡΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 5 ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΝΙΚΗΣ ΔΔΕ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
20. ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ ΤΣΑΛΙΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ BYRON COLLEGE ΔΔΕ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
21. ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ ΦΥΚΑΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
22. ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ KHARA AGAPI 1 ΓΕΝΝΑΔΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΔΕ Α ΑΘΗΝΑΣ
23. ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο ΕΠΑΛ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΔΕ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
24. ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ ΨΩΜΙΑΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΙΔ. ΓΕΛ ‘’ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΛΑΜΠΙΡΗ’’ ΔΔΕ Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ

Γ. ΜΑΘΗΤΕΣ/ΜΑΘΗΤΡΙΕΣ ΣΤΙΒΟΥ

1. ΣΤΙΒΟΣ ΤΑΣΣΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΘΕΣ/ΚΗΣΔΔΕ ΑΝΑΤ. ΘΕΣ/ΚΗΣ
2. ΣΤΙΒΟΣ ΚΑΜΠΙΤΣΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥΔΔΕ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
3. ΣΤΙΒΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΕΠΑΛ ΣΗΤΕΙΑΣΔΔΕ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
4. ΣΤΙΒΟΣ ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 12Ο ΓΕΛ ΠΑΤΡΩΝΔΔΕ ΑΧΑΪΑΣ
5. ΣΤΙΒΟΣ ΤΑΣΣΙΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΛ ΚΑΤΣΙΚΑΣΔΔΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
6. ΣΤΙΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΛ ΚΑΜΑΡΩΝ ΔΔΕ ΑΧΑΪΑΣ
7. ΣΤΙΒΟΣ ΒΑΡΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1Ο ΓΕΛ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΔΔΕ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
8. ΣΤΙΒΟΣ ΣΦΑΚΙΩΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1Ο ΓΕΛ ΙΛΙΟΥ ΔΔΕ Γ΄ ΑΘΗΝΑΣ
9. ΣΤΙΒΟΣ ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 4ο ΓΕΛ ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ
10. ΣΤΙΒΟΣ ΜΙΤΑ ΑΝΤΡΕΑ 1Ο ΓΕΛ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΔΔΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
11. ΣΤΙΒΟΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2Ο ΕΠΑΛ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΔΔΕ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
12. ΣΤΙΒΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1Ο ΕΠΑΛ ΔΡΑΜΑΣ ΔΔΕ ΔΡΑΜΑΣ
13. ΣΤΙΒΟΣ ΧΗΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2Ο ΕΠΑΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΔΕ ΔΥΤ. ΘΕΣ/ΚΗΣ
14. ΣΤΙΒΟΣ ΚΡΙΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΛ ΣΟΡΩΝΗΣ ΔΔΕ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
15. ΣΤΙΒΟΣ ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2Ο ΓΕΛ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ ΔΔΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
16. ΣΤΙΒΟΣ  ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 3Ο ΕΠΑΛ ΒΟΛΟΥ ΔΔΕ ΜΑΓΝΗΣΙΑ
17. ΣΤΙΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΣΩΤΗΡΙΑ ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ ΔΔΕ ΠΙΕΡΙΑΣ
18. ΣΤΙΒΟΣ ΚΑΡΕΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 6Ο ΓΕΛ ΠΑΤΡΑΣ ΔΔΕ ΑΧΑΪΑΣ
19. ΣΤΙΒΟΣ ΙΒΙΤΣ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΔΕ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
20. ΣΤΙΒΟΣ ΜΩΡΑΪΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΛ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΔΔΕ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗΣ
21. ΣΤΙΒΟΣ ΓΚΙΒΙΖΙΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1Ο ΕΠΑΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΔΕ ΔΥΤ.ΘΕΣ/ΚΗΣ
22. ΣΤΙΒΟΣ ΒΥΘΟΥΛΚΑ ΜΑΡΙΑ 1Ο ΕΠΑΛ ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΔΔΕ ΗΛΕΙΑΣ
23. ΣΤΙΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΛ ΔΙΔΥΜΟΤΟΙΧΟΥ ΔΔΕ ΕΒΡΟΥ
24. ΣΤΙΒΟΣ ΚΙΟΥΛΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ ΜΑΡΙΝΑ 1Ο ΓΕΛ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΔΔΕ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗΣ
25. ΣΤΙΒΟΣ ΚΑΡΒΟΥΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΥΣ. 5Ο ΓΕΛ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΔΕ Γ ΑΘΗΝΑΣ
26. ΣΤΙΒΟΣ ΑΛΕΞΕΕΒΑ ΜΑΡΙΑ ΓΕΝΙΚΟ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΔΕ ΑΝ. ΘΕΣ/ΚΗΣ
27. ΣΤΙΒΟΣ ΓΚΑΝΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1Ο ΓΕΛ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΔΔΕ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
28. ΣΤΙΒΟΣ ΤΖΑΤΖΙΜΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΕΠΑΛ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ ΔΔΕ ΧΑΝΙΩΝ
29. ΣΤΙΒΟΣ ΜΑΡΙΝΟΥ ΡΩΞΑΝΗ ΧΡΥΣΟΠΗΓΗ 1Ο ΓΕΛ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΔΔΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
30. ΣΤΙΒΟΣ ΣΧΙΖΑ ΕΥΓΕΝΙΑ ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣΔΔΕ ΕΥΒΟΙΑΣ
31. ΣΤΙΒΟΣ ΦΛΩΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΜΑΛΙΑ ΓΕΛ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΔΔΕ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗΣ
32. ΣΤΙΒΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 1Ο ΕΠΑΛ ΔΡΑΜΑΣ ΔΔΕ ΔΡΑΜΑΣ

Προηγούμενο άρθροΛαγκαδάς: 72χρονος μετέτρεψε τον κήπο του σε φυτεία χασίς
Επόμενο άρθροΔεύτερο κρούσμα λέπρας στην Ελλάδα – Στην Πάτρα νοσηλεύεται 65χρονη